Zapoznałem się i akceptuję Korzystając z serwisu potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz politykę bezpieczeństwa przetwarzania danych osobowych prowadzoną przez Automobilklub Wielkopolski.

Komunikaty

  

 DZIAŁANIE BIUR ADMINISTRACJI KLUBU - informacje organizacyjne
 
Szanowni Państwo,
w związku z trwającą pandemią koronawirusa uprzejmie informujemy, że:
 
 do odwołaniawyłączona zostaje możliwość osobistego kontaktu z działem księgowości; kontakt wyłącznie telefoniczny: +48 61 853 61 03, +48 665 949 504
 
W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo prosimy o ograniczenie wizyt osobistych w Klubie wyłącznie do spraw niezbędnych.
Osoby dokonujące wizyt w biurach Klubu zobowiązane są bezwzględnie do zakrywania nosa i ust!
W miarę możliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego: +48 61 853 61 03, +48 665 799 895 lub drogą elektronicznąsekretariat@aw.poznan.pl.

 

SENIORZY AUTOMOBILKLUBU WIELKOPOLSKI - TRANSPORT NA SZCZEPIENIE PRZECIW COVID-19

 

Seniorzy Automobilklubu Wielkopolski,
jeśli zbliża się termin Waszego szczepienia przeciw COVID-19, a borykacie się z trudnościami komunikacyjnymi, uprzejmie informujemy, że Klub zapewni Wam pomoc i zorganizuje transport.

Zgłoszenia w tej sprawie przyjmuje Sekretariat Automobilklubu Wielkopolski od poniedziałku do piątku w godz. 07:00 - 12:00, pod numerem tel. 61 853 61 03, najpóźniej w dniu poprzedzającym termin szczepienia.

  

 Apel do Seniorów


Drodzy Seniorzy,

w trosce o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo, w związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19 chorobę wywołaną przez koronawirusa SARS-CoV-2 apelujemy, abyście w tym szczególnym czasie:
      ♦ ograniczyli liczbę wyjść do niezbędnego minimum,
      ♦ unikali kontaktu z osobami potencjalnie narażonymi na zachorowania, jak i borykającymi się z infekcjami,
      ♦ dbali o higienę i zdrową dietę.

UWAGA! 
Policja ostrzega przed osobami podszywającymi się pod pracowników sanepidu, chcących rzekomo odkazić mieszkanie, a w rzeczywistości okradającymi domowników - sanepid, ani żadna inna instytucja nie prowadzi tego rodzaju działań. Bądźcie czujni i ostrożni!

  

 Zebrania Struktur klubowych


Aktualnie nie przewidujemy żadnych zebrań Struktur klubowych.

STRUKTURA KLUBOWA: TERMIN: MIEJSCE: 
Komisja Sportu Popularnego i Turystyki30.12.2021sala konferencyjna "Delta" ODWOŁANE!

 

 Zarządzenie Biura Finansowego PZM w sprawie wpłat gotówkowych


W związku z zarządzeniem Biura Finansowego PZM w sprawie wpłat gotówkowych do kas, informujemy, że od dnia dzisiejszego wszystkie wpłaty od osób fizycznych z tytułów takich jak np.: licencje, wpisowe itp. ZO PZM w Poznaniu przyjmować będzie tylko za pośrednictwem banku lub przekazu pocztowego z uwzględnieniem odpowiedniego opisu umożliwiającego identyfikację wpłaty (kto wpłaca i za co). Od powyższej decyzji nie ma wyjątków. Treść zarządzenia