Zapoznałem się i akceptuję Korzystając z serwisu potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz politykę bezpieczeństwa przetwarzania danych osobowych prowadzoną przez Automobilklub Wielkopolski.

Kiermasz części

 
Szanowni Państwo!

W związku z kolejnym etapem odmrażania gospodarki Automobilklub Wielkopolski w dniu 07.05.2020 r. wznawia działalność Kiermaszu Części usytuowanego w Przeźmierowie przy ul. Wyścigowej 1.

Zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia i Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Poznaniu przypominamy:

  • o bezwzględnym obowiązku utrzymywania dystansu i noszenia maseczek ochronnych,
  • przy jednym punkcie sprzedaży mogą przebywać max. 3 osoby,
  • sprzedawca w celu bezpiecznej obsługi powinien zapewnić klientom możliwość korzystania ze środka dezynfekującego oraz środków ochrony rąk,
  • punkty gastronomiczne mogą prowadzić sprzedaż posiłków tylko na wynos.


Przy wejściach i bramach wjazdowych, w toaletach oraz w punkcie obsługi klienta znajdują się miejsca do dezynfekcji rąk, zaś na terenie całego Kiermaszu Części rozwieszone są komunikaty dot. zaleceń GIS, co do zasad ochrony przed wirusem.

Nie stosowanie się do powyższych zaleceń może skutkować otrzymaniem mandatu karnego lub w przypadku sprzedawców wypowiedzeniem umowy dzierżawy stoiska.

Uprzejmie prosimy wszystkie osoby przebywające na terenie Kiermaszu Części Automobilklubu Wielkopolski o bezpieczne i odpowiedzialne zachowanie.

 Kiermasz zlokalizowany jest w Przeźmierowie w bezpośrednim sąsiedztwie Toru Poznań. Udostępniony jest dla handlujących i kupujących w czwartki oraz niedziele w godzinach od 5.30 do 14.00.


Prowadzona działalność handlowa to głównie części i akcesoria samochodowe oraz artykuły przemysłowe codziennego użytku. Oprócz działalności handlowej detalicznej w każdy czwartek w godzinach od 5.30 do 13.00 prowadzona jest sprzedaż hurtowa (dla firm, warsztatów itp.) w wydzielonej części Kiermaszu.
Kiermasz posiada dobrze rozwiniętą infrastrukturę w postaci punktów gastronomicznych, W.C. radiowęzła przyjmującego ogłoszenia kupna-sprzedaży. Teren Kiermaszu chroniony jest przez system monitoringu i patrole firmy ochroniarskiej. Dla klientów udostępniony jest parking strzeżony na 350 miejsc jak również parking ogrodzony nie strzeżony na 650 miejsc.
Sprzedaż artykułów na terenie Kiermaszu możliwa jest przez podmioty gospodarcze posiadające prawem przewidziane dokumenty wymienione w Regulaminie funkcjonowania Kiermaszu.
Kupujący artykuły ma obowiązek posiadania dowodu zakupu (Art.3. pkt.3.7 Regulaminu Kiermaszu). Jest on niezbędny w przypadku ewentualnego zgłaszania reklamacji zakupionego towaru.

 

Biuro Kiermaszu Części jest czynne:
w poniedziałki wtorki, środy i piątki w godz. 07.00 - 15.00

natomiast w dni handlowe, tj. czwartki i niedzielę w godz. 05.30 - 13.00


ul. Wyścigowa 1, 62-081 Przeźmierowo, 
tel. kom. +48 665 799 891, email: kiermasz@aw.poznan.pl 

 

Kiermasz Części Automobilklubu Wielkopolski jest laureatem plebiscytu "Orły Motoryzacji 2020"

 

 

Galeria

DSC_0816
DSC_0829
DSC_0792
DSC_0818
DSC_0807