Zapoznałem się i akceptuję Korzystając z serwisu potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz politykę bezpieczeństwa przetwarzania danych osobowych prowadzoną przez Automobilklub Wielkopolski.

Kursy i szkolenia

 

KURSY NA LICENCJĘ ZAWODNICZĄ

 

Interesuje Cię kurs na licencję kierowcy wyścigowego (B, C lub B, C Junior) lub kierowcy rajdowego (RN)? W tym miejscu znajdziesz informacje nt. organizowanych przez Automobilklub Wielkopolski kursów.


AKTUALNIE NIE PROWADZIMY ŻADNYCH KURSÓW

 

SZKOLENIA SĘDZIOWSKIE

  

Chcesz być blisko motorsportu i myślisz o uzyskaniu uprawnień sędziego sportu samochodowego?  W tym miejscu znajdziesz informacje nt. organizowanych przez Automobilklub Wielkopolski szkoleń sędziowskich.

Automobilklub Wielkopolski zaprasza na szkolenie i egzamin dla:

  • kandydatów na sędziów sportu samochodowego stopnia II,
  • sędziów sportu samochodowego stopnia II, ubiegających się o przekwalifikowanie na licencję stopnia I,

które odbędzie się w sobotę 13.03.2021 r., o godz. 10:00, w sali na Torze Poznań (pawilon dyrekcji Toru, ul. Wyścigowa 3, 62-081 Przeźmierowo). W przypadku dużej liczby zgłoszeń Organizator dopuszcza mozliwość przeprowadzenia szkolenia w trybie zdalnym.

 

Osoby zainteresowane uzyskaniem ww. uprawnień proszone są o zgłaszanie udziału w szkoleniu drogą elektroniczną na adres: autosport@aw.poznan.pl, do dnia 10.03.2021 r. (włącznie), z podaniem: imienia, nazwiska, nr telefonu kontaktowego i adresu e-mail.

 Skład Komisji Egzaminacyjnej:

  • Bartosz Bieliński (przewodniczący), trener sportu samochodowego, lic. TS/03/15,
  • Krzysztof Harasimowicz (członek), trener sportu samochodowego, lic. TS/04/15,
  • Andrzej Harasimowicz (członek), trener sportu samochodowego, lic. TS/05/15.


Zgodnie z decyzją Głównej Komisji Sportu Samochodowego PZM licencje sędziowskie sportu samochodowego ważne w sezonie 2020, zostają przedłużone na sezon 2021.


PROGRAM SZKOLENIA
  

 


Masz pytania lub wątpliwości?
Zadzwoń tel. kom. +48 665 799 883 lub napisz do nas e-mail: autosport@aw.poznan.pl