Zapoznałem się i akceptuję Korzystając z serwisu potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz politykę bezpieczeństwa przetwarzania danych osobowych prowadzoną przez Automobilklub Wielkopolski.

Komunikaty

  

 Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Delegatów Automobilklubu Wielkopolski


Zarząd Automobilklubu Wielkopolski zawiadamia, że Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Delegatów Automobilklubu Wielkopolski, zwołane zgodnie ze Statutem Automobilklubu Wielkopolski Uchwałą Zarządu nr 25/2020 z dnia 16.06.2020 r., odbędzie się 23.07.2020 r. (tj. czwartek) o godz. 18.00 (II termin – godz. 18.30) na Torze Poznań, w namiocie przy torze kartingowym (Przeźmierowo, ul. Wyścigowa 3).

 

Biura administracji Klubu wznawiają działalność
 
Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że biura Automobilklubu Wielkopolski (zarówno przy ul. Towarowej, jak i przy ul. Wyścigowej), wznowiły swoją działalność i czynne są od poniedziałku do piątku w godz. 07:00-15:00.
Z uwagi na trwający sytuację epidemiczną i w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo prosimy jednak o ograniczenie wizyt osobistych w Klubie wyłącznie do spraw niezbędnych.
W miarę możliwości zachęcamy do
kontaktu telefonicznego: +48 61 853 61 03, +48 665 799 895 lub drogą elektronicznąsekretariat@aw.poznan.pl.


Automobilklub Wielkopolski zawiesza organizację imprez


Przychylając się do apelu Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Sportu i Polskiego Związku Motorowego, w związku z trwającą sytuacją epidemiczną Automobilklub Wielkopolski zmuszony jest odstąpić od organizacji wydarzeń sportowych i turystycznych.

Na bieżąco aktualizowany kalendarz imprez klubowych dostępny jest tutaj

 

 Apel do Seniorów


Drodzy Seniorzy,

w trosce o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo, w związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19 chorobę wywołaną przez koronawirusa SARS-CoV-2 apelujemy, abyście w tym szczególnym czasie:
      ♦ ograniczyli liczbę wyjść do niezbędnego minimum,
      ♦ unikali kontaktu z osobami potencjalnie narażonymi na zachorowania, jak i borykającymi się z infekcjami,
      ♦ dbali o higienę i zdrową dietę.

UWAGA! 
Policja ostrzega przed osobami podszywającymi się pod pracowników sanepidu, chcących rzekomo odkazić mieszkanie, a w rzeczywistości okradającymi domowników - sanepid, ani żadna inna instytucja nie prowadzi tego rodzaju działań. Bądźcie czujni i ostrożni!

  

 Zebrania Struktur klubowych

 

  • Komisja Pojazdów Zabytkowych  >>  06.08.2020 r. (tj. czwartek), godz. 18:00, Tor Poznań. 
  • Koło Seniorów  >>  07.09.2020 r. (tj. poniedziałek), godz. 16:30, sala konferencyjna ("Delta"). 

 

Wyjazd "Miasta Hanzeatyckie - Niemcy"


Automobilklub Wielkopolski uprzejmie informuje, iż w związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną wyjazd szkoleniowo-turystyczny pn. „Miasta Hanzeatyckie – Niemcy”, zaplanowany na 08-14.06.2020 r. zostaje odwołany.

Dokonane dotychczas wpłaty zostaną Państwu zwrócone.

 KOMUNIKAT

 Zarządzenie Biura Finansowego PZM w sprawie wpłat gotówkowych


W związku z zarządzeniem Biura Finansowego PZM w sprawie wpłat gotówkowych do kas, informujemy, że od dnia dzisiejszego wszystkie wpłaty od osób fizycznych z tytułów takich jak np.: licencje, wpisowe itp. ZO PZM w Poznaniu przyjmować będzie tylko za pośrednictwem banku lub przekazu pocztowego z uwzględnieniem odpowiedniego opisu umożliwiającego identyfikację wpłaty (kto wpłaca i za co). Od powyższej decyzji nie ma wyjątków. Treść zarządzenia