13.05.2026 :: WALNE ZGROMADZENIE DELEGATÓW AUTOMOBILKLUBU WIELKOPOLSKI WYBRAŁO WŁADZE STOWARZYSZENIA NA KADENCJĘ 2026-2030

Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo –Wyborcze Delegatów Automobilklubu Wielkopolski w dniu 13.05.2026 r., wybrało władze Klubu na kadencję 2026-2030.

Prezesem Automobilklubu Wielkopolski wybrany został Bartosz Bieliński, zaś w skład Zarządu Automobilklubu Wielkopolski weszli (w kolejności alfabetycznej):

  1. Norbert Frydrychowicz
  2. Radosław Halasz
  3. Beata Maas
  4. Przemysław Piotrowski
  5. Krzysztof Pospieszny
  6. Sławomir Pytlak
  7. Sebastian Urbaniak

Przewodniczącym Komisji Rewizyjnej wybrany został Łukasz Pietura, zaś w skład Komisji Rewizyjnej weszli (w kolejności alfabetycznej):

  1. Aleksandra Jaroszewska-Lis
  2. Dariusz Marszałek
  3. Roger Ratajczak
  4. Jacek Rogalka

Przewodniczący Sądu Koleżeńskiego wybrany został Andrzej Harasimowicz, zaś w skład Sądu Koleżeńskiego weszli (w kolejności alfabetycznej):

  1. Sebastian Budyła
  2. Anna Furmanowska
  3. Andrzej Musiał
  4. Bartosz Serafiński

Walne Zgromadzenie Delegatów Automobilklubu Wielkopolski było również okazją do uhonorowania członków stowarzyszenia, za ich działalność na rzecz Klubu.

Walne Zgromadzenie nadało Godności Honorowe Automobilklubu Wielkopolski, które wręczyli wspólnie Prezes Bartosz Bieliński i Prezes Honorowy Automobilklubu Wielkopolski, Przemysław Olejnik.

Godność Członka Honorowego Automobilklubu Wielkopolski otrzymali (w kolejności alfabetycznej):

  1. Arleta Adam
  2. Maciej Bonczyk
  3. Andrzej Mielcarek
  4. Witold Rybczyński
  5. Wojciech Smorawiński
  6. Jolanta Ziemska

Godność Zasłużonego Członka Automobilklubu Wielkopolski otrzymali (w kolejności alfabetycznej):

  1. Jan Bieliński
  2. Tomasz Kędziora
  3. Beata Maas
  4. Jacek Molik
  5. Sławomir Pytlak
  6. Grzegorz Rybak

W dalszej części Walnego Zgromadzenia, Prezes Bartosz Bieliński i Wiceprezes Krzysztof Pospieszny uhonorowali nw. członków Klubu odznaczeniami klubowymi.

Odznakę Honorową „Za Zasługi dla AW” odebrał:

  1. Jerzy Dziudzia

Złotą Odznakę Honorową AW odebrał:

  1. Zbigniew Kopras

Srebrną Odznakę Honorową AW odebrał:

  1. Tomasz Dolata

Brązową Odznakę Honorową AW odebrali (w kolejności alfabetycznej):

  1. Patryk Kabat
  2. Adrian Walkowiak

W trakcie ww. Walnego Zgromadzenia, uhonorowano również członków Klubu odznaczeniami Polskiego Związku Motorowego, które wręczyli wspólnie Wiceprezes PZM i zarazem Prezes Automobilklubu Wielkopolski – Bartosz Bieliński oraz Prezes Zarządu Okręgowego PZM w Poznaniu – Maciej Jankowski.

Złotą Odznakę Honorową PZM odebrali (w kolejności alfabetycznej):

  1. Teresa Górczyńska
  2. Romualda Polody
  3. Robert Puk
  4. Wojciech Pukański

Srebrną Odznakę Honorową PZM odebrali (w kolejności alfabetycznej):

  1. Roman Chodorowski
  2. Norbert Frydrychowicz
  3. Jan Michnikowski
  4. Michał Musiał
  5. Kazimierz Niewitecki
  6. Michał Tomaszewski
  7. Sebastian Urbaniak

 Brązową Odznakę Honorową PZM odebrali (w kolejności alfabetycznej):

  1. Martyna Bielińska
  2. Paulina Bielińska 
  3. Rafał Bogacz
  4. Wojciech Czerniak
  5. Piotr Gorzan
  6. Maciej Gramza
  7. Martyna Kaczorowska 

Gratulujemy wszystkim wyróżnionym!

 

FOTO: Żaneta Polowczyk 

 

Najchętniej czytane

2026-06-11
21.06.2026 :: RODZINNY RAJD SAMOCHODOWY "DZIEŃ DZIECKA"
2026-05-27
20.06.2026 :: YOUNGTIMER PARTY VOL.2
2026-05-27
20.06.2026 :: POWITANIE LATA
2026-05-22
19-21.06.2026 :: KARTINGOWE MISTRZOSTWA POLSKI
2026-05-20
12-14.06.2026 :: WYŚCIGOWE SAMOCHODOWE MISTRZOSTWA POLSKI