Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo –Wyborcze Delegatów Automobilklubu Wielkopolski w dniu 13.05.2026 r., wybrało władze Klubu na kadencję 2026-2030.
Prezesem Automobilklubu Wielkopolski wybrany został Bartosz Bieliński, zaś w skład Zarządu Automobilklubu Wielkopolski weszli (w kolejności alfabetycznej):
Przewodniczącym Komisji Rewizyjnej wybrany został Łukasz Pietura, zaś w skład Komisji Rewizyjnej weszli (w kolejności alfabetycznej):
Przewodniczący Sądu Koleżeńskiego wybrany został Andrzej Harasimowicz, zaś w skład Sądu Koleżeńskiego weszli (w kolejności alfabetycznej):
Walne Zgromadzenie Delegatów Automobilklubu Wielkopolski było również okazją do uhonorowania członków stowarzyszenia, za ich działalność na rzecz Klubu.
Walne Zgromadzenie nadało Godności Honorowe Automobilklubu Wielkopolski, które wręczyli wspólnie Prezes Bartosz Bieliński i Prezes Honorowy Automobilklubu Wielkopolski, Przemysław Olejnik.
Godność Członka Honorowego Automobilklubu Wielkopolski otrzymali (w kolejności alfabetycznej):
Godność Zasłużonego Członka Automobilklubu Wielkopolski otrzymali (w kolejności alfabetycznej):
W dalszej części Walnego Zgromadzenia, Prezes Bartosz Bieliński i Wiceprezes Krzysztof Pospieszny uhonorowali nw. członków Klubu odznaczeniami klubowymi.
Odznakę Honorową „Za Zasługi dla AW” odebrał:
Złotą Odznakę Honorową AW odebrał:
Srebrną Odznakę Honorową AW odebrał:
Brązową Odznakę Honorową AW odebrali (w kolejności alfabetycznej):
W trakcie ww. Walnego Zgromadzenia, uhonorowano również członków Klubu odznaczeniami Polskiego Związku Motorowego, które wręczyli wspólnie Wiceprezes PZM i zarazem Prezes Automobilklubu Wielkopolski – Bartosz Bieliński oraz Prezes Zarządu Okręgowego PZM w Poznaniu – Maciej Jankowski.
Złotą Odznakę Honorową PZM odebrali (w kolejności alfabetycznej):
Srebrną Odznakę Honorową PZM odebrali (w kolejności alfabetycznej):
Brązową Odznakę Honorową PZM odebrali (w kolejności alfabetycznej):
Gratulujemy wszystkim wyróżnionym!
FOTO: Żaneta Polowczyk