Zapoznałem się i akceptuję Korzystając z serwisu potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz politykę bezpieczeństwa przetwarzania danych osobowych prowadzoną przez Automobilklub Wielkopolski.

Kalendarz 2019: Rajdowa Majówka z Nissanem

Rajdowa Majówka z Nissanem

 
Koło NISSAN Automobilklubu Wielkopolski zorganizowało Rajdową Majówkę z Nissanem zapraszając do uczestnictwa nie tylko swoich członków, ale również koleżanki i kolegów z innych kół i komisji AW - także seniorów. W sobotę 18 maja, zalogi wystartowały z poznańskiego Auto Salonu Polody aby dotrzeć na metę do Ośrodka „Za Jeziorem” Rogozińskiego Centrum Kultury. Na trasie było kilka zadań. Trochę kłopotów sprawiło to w Murowanej Goślinie, bo tego dnia mieli tam imprezę strażacy, o czym nie wiedział nawet miejscowy autor zadania. Może dlatego, że impreza była powiatowa?... Na mecie próba „trzeźwości” za pośrednictwem znanych na naszych imprezach okularów i „próba czasu” przy pomocy równie znanego stopera.

Mimo małego wpisowego był duży obiad i taka też grillowa kolacja. Poprzedziło ją ogłoszenie wyników Rajdowej Majówki z Nissanem z wręczeniem pucharów, nagród i upominków. Zwycięska załoga otrzymała też nagrodę „Samochód NISSAN na weekend” ufundowaną przez Andrzeja Polody Prezesa Firmy NISSAN POLODY, będącego również Honorowym Prezesem Zarządu naszego Koła Nissan AW. Nagrodę otrzymała Barbara Patelka oraz równie doświadczona pilotka Janina Głowińska. Puchary i nagrody otrzymały załogi, które zdobyły drugie i trzecie miejsce – czyli Beata i Grzegorz Tomaszkiewicz oraz Włodzimierz Michałek z Iwoną Jarysz. Rezultaty imprezy są w tabeli wyników, przygotowanej jak zwykle rzetelnie i sprawnie przez Grzegorza Rybaka. Czytamy w niej, że bezduszny system komputerowy przyznał tysiące punktów dwóm ostatnim, ale doświadczonym załogom tylko dlatego, że nie startowały w Rajdowej Majówce, chociaż zgłosiły udział. Nie było ich ponieważ pełniły inne obowiązki – na starcie lub mecie - za co bardzo dziękuję.


Tekst i zdjęcia
Komandor Rajdowej Majówki
Andrzej Górczyński


WYNIKI