Zapoznałem się i akceptuję Korzystając z serwisu potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz politykę bezpieczeństwa przetwarzania danych osobowych prowadzoną przez Automobilklub Wielkopolski.

Kalendarz 2019: Rozpoczęcie Sezonu Caravaningowego - Gdańsk

W dniach 27.04-04.05.2019 r. członkowie Komisji Caravaningu Automobilklubu Wielkopolskioficjalnie rozpoczęli sezon caravaningowy. Zlot rozpoczęliśmy od zwiedzania Starówki w Gdańsku z przewodnikiem. Kolejne dwa dni wypełniły nam zwiedzanie bardzo ciekawego Muzeum II Wojny Światowej oraz Europejskiego Centrum Solidarności.

We wtorek 30.04 wieczorem zwiedziliśmy zamek Krzyżacki w Malborku, po którym bardzo ciekawie oprowadzał nas przewodnik z Muzeum. Podświetlane krużganki i muzyka pozostaną na długo w naszych wspomnieniach z Malborka. Kolejne dni to zwiedzanie zamków Krzyżackich w Gniewie i Kwidzyniu, gdzie korzystaliśmy z campingu w Stadninie Koni w Miłosnej. Ostatnim miejscem naszego zlotu było Chełmno. Campery zatrzymały się na campingu nad jeziorem Starogrodzkim na dwa dni. Przewodnik z PTTK oprowadził naszą grupę po Rynku, gdzie zwiedziliśmy Farę, Klasztor oraz ciekawą wystawę miniatur zamków Krzyżackich. Atmosfera zlotu była bardzo dobra, biesiadowaliśmy przy ogniskach, które pozwalały ogrzewać się w zimne wieczory. W Zlocie udział wzięło 16 załóg - łącznie 36 osób.

Komandor Zlotu: Kazimierz Niewitecki
Poznań 7 maja 2019


REGULAMIN