23.09.2018 - RAJD PANIE ZA KIEROWNICĄ
FOTO

W dniu 23.09.2018 r. Automobilklub Wielkopolski Delegatura Nowy Tomyśl tradycyjnie jak co roku zorganizował Rajd Samochodowy „Panie za kierownicą”. Na starcie w niedzielny poranek, mimo jesiennej pogody, stawiło się 9 załóg. Trzymano się zasady:” za kółkiem musi siedzieć kobieta”.
Trasa liczyła około 75 km. Na trasie zorganizowano 3 próby samochodowe i 3 próby rekreacyjne. Start zorganizowano na parkingu przy Urzędzie Celnym w Nowym Tomyślu, metę również w Nowym Tomyślu, w Restauracji IRAL. Trasa wiodła przez takie miejscowości jak: Sątopy, Róża, Wąsowo, Kuślin, Michorzewo, Łatwy, Niepruszewo, Urbanowo, Dakowy Mokre, Opalenica, Porażyn.
Uczestnikom dopisywała pogoda oraz doskonały nastrój. I miejsce zajęła załoga Honoraty i Dariusza Loba, a Pani Honorata została Uhonorowana również pucharem za najlepszy wynik w klasyfikacji prób samochodowych. II miejsce zajęli Ewa i Henryk Skrzypińscy natomiast III Karolina i Piotr Grześkowiak. Załogi otrzymały puchary oraz nagrody, ale dla pozostałych załóg Automobilklub Wielkopolski również przygotował niespodzianki. Rajd zakończono przy pysznym niedzielnym obiedzie.
Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy na kolejne zmagania rajdowe 20 października 2018 r. w Rajdzie „Pogoń za lisem”.