+
>
KALENDARZ 2017 (17.05.2017 r.)
   

 

ARCHIWUM - KALENDARZ 2016

   
 

KALENDARZ 2017.PDF

 

 
 


KALENDARZ 2017

 

STYCZEŃ 

09.01

nd. 1.

Henryk Michałowski - ostatnie wspomnienie

15.01

nd. 2.

XIII Mosiński Rajd Orkiestrowy - Delegatura Mosina

23.01

sb. 3.

UROCZYSTE PODSUMOWANIE SEZONU AW

LUTY 

04.02

sb. 1.

I Kryterium SuperOES-u Mistrzostwa Okręgu

12.02

nd. 2.

XIII Rajd Walentynkowy, I Runda Okręgowego Pucharu Zmotoryzowanych Turystów i I Runda Mosińskich Mistrzostw Motorowych

18-19.02

sb.-nd. 3. Kurs na licencję wyścigową

MARZEC 

04.03

sb. 1.

II Kryterium SuperOES-u Mistrzostwa Okręgu

04.03

sb. 2.

Spotkanie Phaeton Klub Polska na Torze Poznań

04-05.03

sb.-nd. 3.

Kurs na licencje trenera, instruktora sportu samochodowego PZM - I zjazd

05.03

nd. 4.

II Edycja Tor Poznań Track Day

12.03

nd. 5. Rajd Wielkopolanki Za Kółkiem

18.03

sb. 6.

Rajd Onufrego Kopczyńskiego
VI Runda Turystycznych Samochodowych Mistrzostw Polski i Turystycznego Pucharu Polski
- Delegatura Gniezno

18.03

sb. 7.

II Edycja Tor Poznań Track Day

18-19.03

sb.-nd. 8. Kurs na licencję wyścigową - ODWOŁANY

25.03

sb. 9.

III Kryterium SuperOES-u Mistrzostwa Okręgu

30.03-02.04

cz.-nd. 10. Zlot Caravaningowy “Powitanie Wiosny” – Białężyn

31.03

pt. 11. Trening samochodowy

KWIECIEŃ 

??.04

  1. Rajd Nissanmania - Koło Nissan

01.04

sb. 2.

III Edycja Tor Poznań Track Day

01-02.04

sb.-nd. 3.

Kurs na licencje trenera, instruktora sportu samochodowego PZM - II zjazd + egzamin

08.04

sb. 4. Rajd Samochodowy po Ziemi Opalenickiej
- Delegatura Nowy Tomyśl
PRZENIESIONY

08.04

sb. 5. PUCHAR YOUNGTIMER PARTY ODWOŁANY

10-11.04

pn.-wt. 6. Speed Day + Speed Day School

19.04

śr. 7. Trening samochodowy

22-27.04

  7. PIENINY 2017

23.04

nd. 8. IV Edycja Tor Poznań Track Day

24-25.04

pn.-wt. 9. Speed Day ODWOŁANY

29-30.04

sb.-nd. 10. Kurs na licencję wyścigową

30.04

nd. 11 1-majowy rajd samochodowy
VIII Runda Turystycznych Samochodowych Mistrzostw Polski i Turystycznego Pucharu Polski  

- Delegatura Nowy Tomyśl

MAJ 

??.05

  1. Rajd Samochodowy Junek z Buku
- Delegatura Nowy Tomyśl

??.05

  2. Rajd Piastowska Rodzina - Delegatura Gniezno

03.05

śr. 2. Wrotkarska Majówka

04-07.05

sb.-nd. 3. Rozpoczęcie Sezonu Caravaningowego - Antonin

06.05

sb. 4. Wyścig kolarski o Puchar Prezesa AW

08-09.05

pn.-wt. 5. Speed Day

10.05

śr. 6. Trening samochodowy

12-14.05

pt.-nd. 7. Zlot Caravaningowy „Niezapominajka” - Białężyn

13.05

sb. 8. V Edycja Tor Poznań Track Day

14.05

nd. 9.

VI Edycja Tor Poznań Track Day

15-16.05

pn.-wt. 10. Speed Day

16.05

wt. 11. I Runda - Otwarte Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego

18.05

czw. 12. Trening samochodowy

19-21.05

pt.-nd. 13. I i II Runda Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski

20.05

sb. 14

IX Rajd Eleganta z Mosiny, Runda Popularnych Samochodowych Mistrzostw Okręgu, II Runda Mosińskich Mistrzostw Motorowych - Delegatura Mosina

25-27.05

cz.-sb. 15. ALPE ADRIA I i II Runda Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski i Puchar Polski
II Runda Pucharu Polski kl. 125, Moto3, SST 300

26-28.05

pt.-nd 16. III runda Mistrzostw Polski w Historycznych Rajdach na Regularność

27.05

sb. 17. Majówka z Nissanem - Koło Nissan - ODWOŁANA

CZERWIEC

03-04.06

sb.-nd. 1. II i III Runda Mistrzostw Polski Supermoto - Toruń

04.06

nd. 2. Rajd Samochodowy Dzień Dziecka - Delegatura Nowy Tomyśl

06-07.06

wt.-śr. 3. Finał Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego

08.06

czw. 4. Trening samochodowy

10.06

sb. 5. III Runda Pucharu Polski kl. 125, Moto3, SST 300 i II Runda Classic - Pszczółki

09-11.06

pt.-nd. 6. CEZ III i IV Runda Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski, KIA LOTOS Race, PORSCHE GT3 CUP CHALLENGE CENTRAL EUROPE

11.06

nd. 7. Rajd "Chłodna Nawigacja"

11.06

nd. 8. VI Ogólnopolski Zlot Miłośników Rowerów Zabytkowych - RETROWERIADA

15.06

cz. 9. Wyścig kolarski o Puchar Prezydenta Miasta Poznania

17.06

sb. 10 73. Rajd Wiosenny Koła Blok

17-18.06

sb.-nd. 11. Trening kartingowy

19-20.06

pn.-wt. 12 Speed Day

20.06

wt. 13. II Runda - Otwarte Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego

21.06

śr. 14 VII Educja Tor Poznań Track Day

22-25.06

cz.-nd. 15. IV SERIA ROK Cup Poland,
Baby Rok, Mini Rok, Junior Rok, Senior Rok, Rok GP14, Rok GP 25.
PROGRAM PROMOCYJNY – E 50 Trening, Baby Rok.

23-25.06

pt.-nd. 16. Zlot Caravaningowy Wianki - Lednogóra

24-25.06

sb.-nd. 17. Rajd Truskawisko 2017

24.06

sb. 18. Wyjazd szkoleniowy - Koło Nissan

28.06

śr. 19. Trening samochodowy

LIPIEC

01.07

sb. 1. XXVII RAJD SAMOCHODOWY MERKURY 2017
VII Runda Nawigacyjnych Samochodowych Mistrzostw Polski i IV Runda Nawigacyjnego Pucharu Polski

02.07

nd. 2

VIII Edycja Tor Poznań Track Day

06.07

czw. 3. Speed Day

07-09.07

pt.-nd. 4. V i VI Runda Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski, III i IV Runda Puchar Polski, IV Runda Pucharu Polski kl. 125, Moto3, SST 300

08.07

sb. 5. Szkolenie Członków Koła Nissan

10-11.07

pn.-wt 6. Speed Day

12.07

śr. 7.

IX Edycja Tor Poznań Track Day

13.07

czw. 8. Trening samochodowy

14-16.07

pt.-nd. 9. V i VI Runda Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski

15-22.07

sb.-sb. 10. Zlot Caravaningowy - Rodzinny w Cybowie

17-18.07

pn.-wt 11. Speed Day

18.07

wt. 12. III Runda - Otwarte Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego

19-23.07

śr.-nd. 13. II SERIA KMP
VI SERIA ROK Cup Poland,
Baby Rok, Mini Rok, Junior Rok, Senior Rok, Rok GP14, Rok GP 25.
PROGRAM PROMOCYJNY – E 50 Trening, Baby Rok.
V SERIA ROTAX MAX Challenge Polska Micro MAX,
Mini Max, Junior MAX, Senior MAX, DD2 MAX, DD2 MASTERS.
PROGRAM PROMOCYJNY (Pokazy: Pufo, Micro MAX),

22.07

sb. 34. Spotkanie Rocznicowe - Koło Nissan

22-23.07

sb. 15. Rajd PKWN

22-29.07

sb.-sb. 16. Zlot Objazdowy po zachodniej Polsce

23.07

nd.

17.

XIV Rajd Św. Krzysztofa
XV Runda Turystycznych Samochodowych Mistrzostw Polski i Turystycznego Pucharu Polski, III Runda Mosińskich Mistrzostw Motorowych
- Delegatura Mosina

24-25.07

pn.-wt. 18. Speed Day

30.07

nd. 19

X Edycja Tor Poznań Track Day

SIERPIEŃ

02.08

śr. 1.

Trening samochodowy

03-04.08 cz.-pt. 2. Speed Day
05.08 sb. 3. V Runda Pucharu Polski kl. 125, Moto3, SST 300 i III Runda Classic
06.08 nd. 4. VI Runda Mistrzostw Polski Supermoto
10-11.08 cz.-pt. 5. Speed Day

11.08

czw. 6. IV Runda - Otwarte Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego

12.08

sb. 7.

XI Edycja Tor Poznań Track Day

13.08

nd. 8.

XII Edycja Tor Poznań Track Day

15.08

wt. 9. Drużynowe Mistrzostwa Polski w kolarstwie

17-18.08

cz.-pt. 10. Speed Day

19.08

sb. 11. Rajd Panie za Kierownicą - Delegatura Nowy Tomyśl

19.08

sb. 12.

XIII Edycja Tor Poznań Track Day

20.08

nd. 13. XIV Edycja Tor Poznań Track Day

24.08

czw. 14. Speed Day

25-27.08

pt.-nd. 15. IX i X Runda Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski, VII i VIII Runda Pucharu Polski i IV Runda Classic

27.08

nd. 16. XII Rajd Pożegnanie Lata
X
VI Runda Turystycznych Samochodowych Mistrzostw Polski i Turystycznego Pucharu Polski, IV Runda Mosińskich Mistrzostw Motorowych - Delegatura Mosina

31.08

czw. 17. Wyścigi Pojazdów Zabytkowych

31.08-03.09

czw. 18. XLIV Poznański Międzynarodowy Rajd Pojazdów Zabytkowych

WRZESIEŃ

??.09

  1. Rajd Samochodowy po Ziemi Opalenickiej
- Delegatura Nowy Tomyśl
??.09   2. Rajd Samochodowy Jesienny - Delegatura Gniezno
??.09   3. SUPERMOTO
01-03.09 pt.-nd. 4. Zlot Caravaningowy “Bydgoszcz” – Janowo n/Brdą

03.09

nd. 5. XV Edycja Tor Poznań Track Day

04-05.09

pn.-wt. 6. Speed Day

05.09

wt. 7. V Runda - Otwarte Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
09.09 sb. 8. Pogoń za lisem

10.09

nd. 9. XVI Edycja Tor Poznań Track Day

11.09

pn. 10. Trening samochodowy

14-17.09

cz.-pt. 11. VII SERIA ROTAX MAX Challenge Polska Micro MAX,
Mini Max, Junior MAX, Senior MAX, DD2 MAX, DD2 MASTERS.
PROGRAM PROMOCYJNY (Pokazy: Pufo, Micro MAX)

18-19.09

pn.-wt. 12. Speed Day

19.09

wt. 13. VI - Otwarte Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego

20.09

śr. 14. XVII Edycja Tor Poznań Track Day

21.09

czw. 15.

Trening samochodowy

23.09

sb. 16. VI Runda Pucharu Polski kl. 125, Moto3, SST 300 i V Runda Classic - Pszczółki

22-24.09

cz.nd. 17. IX i X Runda Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski

29.09-01.10

pt.-nd. 18. 4 Jesienny Rajd Pojazdów Zabytkowych
29.09-01.10 pt.-nd. 19. “Święto Pyry” - Zakończenie Sezonu Caravaningowego” – Białężyn

30.09

sb. 20.

XVIII Edycja Tor Poznań Track Day

PAŹDZIERNIK

??.09   1. LXXIII Rajd Jesienny - Koło Blok

01.10

nd. 2.

XIX Tor Poznań Track Day

02-03.10

pn.-wt. 2. Speed Day

07.10

sb. 3. Pogoń za lisem - Delegatura Nowy Tomyśl

07.10

sb. 4.

IV Kryterium SuperOES-u Mistrzostwa Okręgu

12-13.10

cz.-pt. 5. Speed Day

14.10

sb. 6.

XX Edycja Tor Poznań Track Day

15.10

nd. 7. PUCHAR YOUNGTIMER PARTY

21.10

sb. 8.

V Kryterium SuperOES-u Mistrzostwa Okręgu

28.10

sb. 9. XXI Edycja Tor Poznań Track Day

29.10

nd. 10. XXII Edycja Tor Poznań Track Day

LISTOPAD

11.11

sb. 1. Rajd Ku Niepodległości - Delegatura Gniezno

11.11

sb. 2. XXV Rajd Niepodległości

11.11

sb. 3. X Ogólnopolski Rajd Seniora

18.11

sb. 4. XIV Rajd w ciemno, V Runda Mosińskich Mistrzostw Motorowych - Delegatura Mosina

18.11

sb. 5. VI Kryterium SuperOES-u Mistrzostwa Okręgu

18.11

sb. 6. Rajd Andrzejkowy Koła Nissan

GRUDZIEŃ

02.12

sb. 1. VII Kryterium SuperOES-u Mistrzostwa Okręgu

09.12

sb. 2. Nocka 2017

10.12

nd. 3. Rajd Gwiazdka 2017

15-16.12

pt.-sb. 4. SuperOES Wigilijny


 

 

LEGENDA - SKRÓTY:

PZM - Polski Związek Motorowy
WSMP - Wyścigowe Samochodowe Mistrzostwa Polski
WPP - Wyścigowy Puchar Polski
WMMP - Wyścigowe Motocyklowe Mistrzostwa Polski
PP - Puchar Polski
MPPZ - Mistrzostwa Polski Pojazdów Zabytkowych
TNMP - Turystyczne Nawigacyjne Mistrzostwa Polski
TEC - Turniej Europy Centralnej

NPP

- Nawigacyjny Puchar Polski

MMM - Mosińskie Mistrzostwa Motorowe
OPZT - Okręgowy Puchar Zmotoryzowanych Turystów
PSMO - Popularne Samochodowe Mistrzostwa Okręgu
TPP - Turystyczny Puchar Polski

 
 

***Automobilklub Wielkopolski zastrzega możliwość odwołania lub zmian terminów.