30.09--01.10.2017 - ZAKOŃCZENIE SEZONU CARAVANINGOWEGO
 

SEZON CARAVANINGOWY ZAKOŃCZONY

W miniony weekend caravaningowcy z Automobilklubu Wielkopolski spotkali się po raz ostatni w plenerze aby oficjalnie zakończyć sezon 2017. Zlot odbył się w Człapowie w okolicach Białężyna. Wzięło w nim udział 16 załóg. W programie zlotu była wycieczka krajoznawcza do Murowanej Gośliny oraz szlakiem kościołów drewnianych.
Miniony sezon był bardzo bogaty w wydarzenia i podróże. Działacze z Komisji Caravaningu zorganizowali łącznie 6 zlotów: w Antoninie, Lednogórze, Cybowie na Pojezierzu Drawskim, Bydgoszczy oraz 2 razy w Człapowie. Brali też aktywny udział w zorganizowanych przez PZM Travel zlotach w Białorusi, Niemczech i Szwajcarii, Chorwacji oraz Słowenii. Na terenie kraju załogi z Automobilklubu Wielkopolski brały udział m. in. w Festiwalu Pojazdów Turystycznych w Zielonej Górze, zaliczyły też jedną z rund Caravaningowych Mistrzostw Polski.
W planach członkowie Komisji Caravaningu AW mają w planach wyjazd do Nadarzyna na zlot towarzyszący targom Camper Caravan Show 2017 oraz na Ogólnopolskie Zakończenie Sezonu, które odbędzie się w Wodzisławiu Śląskim. A potem pozostaną spotkania w zaciszu klubowych pomieszczeń. Będzie to czas na podsumowanie zakończonego sezonu i sprecyzowanie planów na przyszły rok.