27-28.05.2017 - I WIELKOPOLSKI RAJD HISTORYCZNY IM. H. RUCIŃSKIEGO
REGULAMIN


Automobilklub Wielkopolski organizuje w dniach 27-28.05.2017 r. I WIELKOPOLSKI RAJD HISTORYCZNY IM. HENRYKA RUCIŃSKIEGO - 3 ELIMINACJĘ MISTRZOSTW POLSKI w HISTORYCZNYCH RAJDACH na REGULARNOŚĆ.

Rajdy Historyczne są niezwykle popularną dyscypliną sportu samochodowego na Świecie, na tych zasadach odbywały się rajdy w okresie miedzy wojennym. Popularność tej dyscypliny sportów samochodowych wzmagają rajdy jak słynny Monte Carlo Historique (RMCH), Historic Acropolis Rally, ADAC Bavaria Historic, Rally San Remo – Coppa dei Fiori i wiele innych.

W Polsce po II Wojnie Światowej na zasadach regularności odbywają się obecnie 8 eliminacji Mistrzostw Polski w Historycznych Rajdach na Regularność. Jedną z tych eliminacji jest I Wielkopolski Rajd Historyczny na który serdecznie zapraszamy w dniach 27 – 28 maj 2017r.

Rajdy na regularność są wymagające dają jednocześnie niesamowite doznania sportowe których warto doświadczyć.

Dla ,,Ekologicznych” zapraszamy dodatkowo do uczestnictwa w grupie gości samochody wg formuły ECONOVA FIA na rajd samochody alternatywne zasilane elektryczne, CNG i LPG do roku produkcji 2017r.

Wszystkie informacje znajdziecie Państwo w Regulaminie Uzupełniającym.