10.05.2017 - ROMAN FILECKI - OSTATNIE POŻEGNANIE
 

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Romana Fileckiego. Na odejście tak dobrych, przyjaznych ludzi zawsze jest za wcześnie. Nigdy nie jest pora.
Zapamiętamy Ciebie jako życzliwego, uśmiechniętego pełnego energii Kolegę, wspaniałego człowieka pełnego pomysłów i inicjatyw.
Roman przez kilka kadencji pełnił funkcję Prezesa Zarządu Okręgu Polskiego Związku Motorowego w Zielonej Górze, był członkiem Głównej Komisji BRD PZM.
Roman przez wiele lat kierował zielonogórską drogówką – nie dziwi zatem fakt, że zagadnienia bezpieczeństwa ruchu drogowego były mu szczególnie bliskie.
Wart wspomnieć, że był orędownikiem, pomysłodawcą i wielokrotnym organizatorem Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla Uczniów Szkół Specjalnych i Specjalnych Ośrodków Szkolno-Wychowawczych.

Za swoją działalność otrzymał m in:
Złotą Odznakę Honorową Polskiego Związku Motorowego
Srebrną Odznakę za Zasługi dla Sportu
Złoty Krzyż Zasługi

Romku Twoje inicjatywy i pomysły są i będą przez nas kontynuowane, choć, na pewno nie będzie to już to samo. Brakuje nam dziś Twojej życzliwości. Pozostawiłeś nas wszystkich w smutku, a pustkę, która pozostała po Tobie trudno będzie wypełnić.
Już dziś nam Ciebie brakuje.

Pogrzeb ś.p. Romana Fileckiego odbędzie się 13 maja 2017 r. na starym cmentarzu komunalnym w Zielonej Górze. Pożegnanie w Kaplicy cmentarnej od godz. 9:30, ceremonia pogrzebowa oraz odprowadzenie Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku o godz. 10:00.

wyrazy szczerego współczucia rodzinie zmarłego
w imieniu Społeczności Klubowej składają:
Prezes, Zarząd, Działacze i Pracownicy
Automobilklubu Wielkopolski