21.03.2009 SUPEROES- Tor "Poznań"

 

 
 
     
WYNIKI    

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ ZE ZDJĘCIAMI:
www.agniess.kujawa.org.pl

W minioną sobotę przy pięknej słonecznej pogodzie blisko 60 załóg rywalizowało w drugim w tym roku SUPEROES-ie zorganizowanym przez Automobilklub Wielkopolski. Po odbyciu obowiązkowego Badania Kontrolnego z nierozłącznym badaniem głośności uczestnicy wyruszyli do trzech prób samochodowych zlokalizowanych na terenie Toru "Poznań". Każdą z prób należało przejechać trzykrotnie. Kierowcy bardzo pozytywnie wypowiadali się zarówno o organizacji imprezy, jak i ciekawie rozplanowanych próbach, o czym świadczyć może cytowana poniżej wypowiedź debiutanta:
"
W sobotę pierwszy raz startowałem w superoesie i muszę powiedzieć, że mega mi się spodobało :D (nawet mimo dosyć miernych wyników). Osobiście najbardziej podobał mi się odcinek na kartingu - zakręty były po prostu fenomenalne.
Na pewno nie opuszczę kolejnej okazji i pojadę w superoesie za dwa tygodnie - juz nie mogę się doczekać. Do tego czasu muszę sobie tylko zafundować nowe klocki bo obecne po przejeździe... trochę dymiły :-)
"

Klasyfikację generalną wygrała załoga: Jacek Tarazewicz/Jacek Błoński.
Wprowadzoną na prośbę uczestników klasę RWD: Jacek Sobczak.
W klasie 1 zwyciężył - Grzegorz Ratajczak, w klasie 2 - Adam Dębicki, w klasie 3 - Izabela Bzyl, w klasie 4 - Jacek Sobczak, w klasie 5 - Jacek Tarazewicz. Natomiast w klasie "Gość", dla zawodników z licencją, najlepiej jechali: Jacek Witucki/Patryk Akińcza.

Zwycięzcą gratulujemy, a wszystkich zapraszamy na kolejny SUPEROES 4.04.2009 r.